10 Kasım Atatürk'ü Anma Mesajı
Ülkü yolunda mutlu sona az kaldı!

Ülkü yolunda mutlu sona az kaldı!

misi 2023-03-11 SÜRMANŞET

Ülkü yolunda mutlu sona az kaldı!

Asfalt ekipleri hazır..

Edremit’ten Akçay’a Altınkum’a gönül bağı kuruluyor Yıllardır çile çekilen Ülkü Yolu Yücel Yılmaz’ın Edremit’e sahip çıkmasıyla hizmet görmeye devam ediyor.

Ülkü yolunda mutlu sona az kaldı! Yıllardır bölge halkının çektiği çile son buluyor.

Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Yücel Yılmaz’ın Edremit Körfezine verdiği önem, meyvelerini veriyor. Edremit-Akçay arasında ulaşımı büyük ölçüde rahatlatacak olan Ülkü yolunda dolgu işlemleri ve istinat duvarlarının tamamlanmasının ardından asfalt işlemleri başlamak üzere.

Söz verdi, yaptı..

Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Yücel Yılmaz, Edremit Kaymakamı Ahmet Odabaş ile yaptığı açıklamanın üzerinden 4 ay geçti. Yaz sezonuna yetişecek sözü veren Başkan Yılmaz’ın sözünü tuttuğu ve yolun Mayıs ayında hizmete gireceği öğrenildi. BASKİ 1. Bölge İşletmeler Daire Başkanlığı tarafından “Edremit çayı taş Tahkimatı yapılması inşaat yapım işi ihale edilmiş ve 07.11.2022 tarihinde işe başlanmıştı. Yapım maliyeti 37 milyon lirayı bulan Ülkü yolunun yakın zamanda asfaltlama çalışmalarının başlayacağı ve söz verildiği tarihte Bisiklet ve yaya yoluyla hizmete açılacağı öğrenildi.

Benzer Haberler

    Henüz hiç yorum yapılmamış...
  • Ad ve Soyadınız
    Mailiniz
    Yorumunuz...